SÚŤAŽ 2016

Najprestížnejšia súťaž krásy na východnom Slovensku uzrela svetlo sveta po prvý raz v roku 2000, na viacúčelovom vodnom diele Domaša v oblasti Valkov. Už na prvom ročníku teplé počasie, rozsiahle pláže, krásne dievčatá a výborný hudobný program pritiahlo tisícky návštevníkov. Z roka na rok si toto úžasné podujatie plné zábavy nachádzalo viac a viac priaznivcov, až sa z dobrej myšlienky stala dlhoročná tradícia. Dobre naštartovanú súťaž krásy prerušil rok 2011. Po desiatich ročníkoch sa rozhodol pôvodný autor a organizátor myšlienky podujatie nerealizovať. Dva roky na to súťaž MISS DOMAŠA oživil majiteľ agentúry VOITON, ktorý na vysokej úrovni pokračuje v tradícii naďalej.

predel-930sarnovsky

ROČNÍK 2016

Dramaturgiou sa tohto roku priblížime typicky plážovej tematike zo všetkým, čo k tomu patrí. Krásne počasie, voda a piesok od pradávna patrili k najväčším lákadlám kvalitnej zábavy a oddychu. Nebudú preto chýbať atraktívne dievčatá v bikinách, letná party a najlepší DJi, zaujímavé sprievodné atrakcie, či hudobný hostia z celého Slovenska. Nenechajte si ujsť nepochybne jednu z najlepších letných podujatí.

KÁSTING

Na výber najkrajších východniarok bude dohliadať porota zložená z 5 členov, ktorí sa zúčastnia šiestich kástingov v šiestich mestách. Do súťaže sa budú môcť dievčatá prihlásiť pomocou internetového formuláru. Súčasťou prihlášky bude fotografia. Po ukončení výberu bude následne prebiehať príprava na finále súťaže. Kástingy budú prebiehať v mestách: PREŠOV • VRANOV NAD TOPĽOU • HUMENNÉ • BARDEJOV • STROPKOV • KOŠICE

predel-930sutaz

SÚŤAŽNÉ DISCIPLÍNY

Už tradične sa finalistky prestížnej súťaže ukážu v niekoľkých obľúbených disciplínach. Svoj pôvab a šarm v kombinácií s talentom naplno predvedú porote. Okrem bohatých skúseností si za odmenu finalistky odnesú obrovské množstvo lukratívnych cien. Dievčatá budú ocenené v niekoľkých kategóriách, preto sa majú rozhodne na čo tešiť.

PREDSTAVENIE FINALISTIEK • VOĽNÁ DISCIPLÍNA • PROMENÁDA V PLAVKÁCH • MISS SYMPATIA • VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV

predel-930miss

ĽUBOMÍRA HANUŠINOVÁ, MISS DOMAŠA 2015

Víťazstvo minulého ročníka si odniesla 20-ročná Ľubomíra Hanušinová z Gregoroviec v okrese Prešov, titul I. vicemiss získala Eva Baginová zo Sedlíc a II. vicemiss sa stala Alena Ihnátová z Dlhého Klčova z Vranovského okresu. Počas takmer šesťhodinového programu absolvovali finalistky najskôr úvodnú choreografiu, po ktorej v dvoch blokoch nasledovala v scenári voľná disciplína. Počas prvých troch piesní Kristíny sa dievčatá rozbehli medzi ľudí, aby výťažkom z finančnej zbierky podporili nadáciu Pierot.