SÚŤAŽ

Najprestížnejšia súťaž krásy na východnom Slovensku uzrela svetlo sveta po prvý raz v roku 1996 na viacúčelovom vodnom diele Domaša v oblasti Valkov. Už na prvom ročníku teplé počasie, rozsiahle pláže, krásne dievčatá a výborný hudobný program pritiahlo tisícky návštevníkov. Z roka na rok si toto úžasné podujatie plné zábavy nachádzalo viac a viac priaznivcov, až sa z dobrej myšlienky stala dlhoročná tradícia. Dobre naštartovanú súťaž krásy prerušil rok 2011 a 2012, kde bola prestávka. Po pätnástich ročníkoch sa rozhodol pôvodný autor a organizátor myšlienky podujatie nerealizovať. Dva roky nato v roku 2013 súťaž MISS DOMAŠA oživil majiteľ agentúry VOITON, ktorý na vysokej úrovni pokračuje v tradícii naďalej.

ROČNÍK 2018

Krásne počasie, voda a piesok od pradávna patrili k najväčším lákadlám kvalitnej zábavy a oddychu. Nebudú preto chýbať atraktívne dievčatá v bikinách, letná party a najlepší DJi, zaujímavé sprievodné atrakcie, či hudobný hostia z celého Slovenska. Nenechajte si ujsť nepochybne jednu z najlepších letných podujatí.

sutaz

Finalistky Miss Domaša o vašu priazeň zabojujú v týchto kategóriách:

Miss Domaša 2018

I.Vicemiss

II.Vicemiss

Miss Sympatia

Miss Internet

(Pre Miss Internet hlasujte pridávaním Like-ov vybranej súťažiacej na stránke FB Miss Domaša)

Miss hotel Plejsy

predel-930

SÚŤAŽNÉ DISCIPLÍNY

Už tradične sa finalistky prestížnej súťaže ukážu v niekoľkých obľúbených disciplínach. Svoj pôvab a šarm v kombinácií s talentom naplno predvedú porote. Okrem bohatých skúseností si za odmenu finalistky odnesú obrovské množstvo lukratívnych cien. Dievčatá budú ocenené v niekoľkých kategóriách, preto sa majú rozhodne na čo tešiť.

PREDSTAVENIE FINALISTIEK • VOĽNÁ DISCIPLÍNA • PROMENÁDA V PLAVKÁCH • MISS SYMPATIA • VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV

predel-930